База відпочинку

База відпочинку
«Бриз»

Написати відгук

Кожен з нас, вибираючи місце для відпочинку, хоче врахувати інтереси всіх членів сім'ї, друзів і на час відпустки оточити себе затишком і комфортом, при цьому за доступною ціною. В цьому випадку пропонуємо Вам відвідати базу відпочинку «Бриз» в Бердянську. Тут є все для того, щоб провести недорогий відпочинок на морі, забувши про турботи і повністю віддавшись релаксу.

База відпочинку «Бриз» розташована на Бердянській косі — самому мальовничому і екологічно чистому куточку Приазов’я. Перша берегова лінія, тут не тільки тепле і ласкаве море, м’який піщаний пляж, але і унікальні природні та рекреаційні ресурси.

Фото бази відпочинку Бриз
Фото бази відпочинку Бриз
Фото бази відпочинку Бриз
Фото бази відпочинку Бриз

Цілюще повітря, насичене бромом, йодом, озоном, різними солями і мікроелементами корисно впливає на зміцнення нервової системи, імунітету, органів дихання, а унікальний м’який клімат підходить абсолютно всім.

На території бази відпочинку розташована одна з найкрасивіших в Бердянську паркових зон. Прогулюючись по ній, Ви зможете в повній мірі насолодитися незрівнянними ароматами степових трав Приазов’я і відчути на собі сприятливий вплив його природи.