Номери

Номери
бази відпочинку «Бриз»

Написати відгук

Класік

Класік – це однокімнатний номер площею до 18 м2. Інтер’єр номеру оформлений в мінімалістичному та водночас вишуканому стилі. Чудовий варіант для гостей, які цінують комфорт та зручність. Затишку надають світлонепроникні штори в номері. З вікон номера відкривається вид на місто.

площа
18 м2

гостей
2/1 чол.

ціна
від 1200 грн/доба

Комфорт

Комфорт – це однокімнатний просторий номер площею до 25 м2. Інтер’єр номеру оформлений в мінімалістичному та водночас вишуканому стилі. Чудовий варіант для гостей, які цінують комфорт, зручність та простір.

площа
25 м2

гостей
2/3 чол.

ціна
від 1400 грн/доба

Люкс студія

Люкс студія – це однокімнатний та дуже просторий номер площею до 35 м2. Інтер’єр номеру оформлений в сучасному вишуканому стилі. Тут все ідеально пристосоване для відпочинку сім’єю.

площа
35 м2

гостей
2/4 чол.

ціна
від 1800 грн/доба

Люкс двокімнатний

Люкс — це 2-кімнатний номер площею до 40 м2. Кімнати в номері роздільні, одна з них — спальня з великим ліжком, інша — гостьова з диваном. Інтер’єр номеру оформлений в сучасному вишуканому стилі та максимально комфортно пристосований для сімейного відпочинку. Світлонепроникні штори створюють затишок.

площа
36 м2

гостей
2/4 чол.

ціна
від 2000 грн/доба

Прем’єр

Прем’єр — це окремі номери з власною терасою та індивідуальним входом площею до 45 м2. Кімнати в номері роздільні, одна з них — спальня з великим ліжком, інша — гостьова з диваном. Розкішний інтер’єр номерів доповнений меблями провідних європейських виробників.

площа
36 м2

гостей
2/4 чол.

ціна
від 3200 грн/доба