Пункт №3 в нашому переліку цікавих місць в Бердянську.

Зоопарк “Сафарі” – порівняно “молодий” зоопарк, що за час свого існування вже здобув звання “Найкращого зоопарку України” ( 2016 р.) та був визнаний кращим місцем згідно з рейтингом TripAdvisor, яке мандрівники радять відвідати Бердянську.

“Сафарі” щороку збільшується та поповнюється новими видами тварин, окрім того, майже щороку у когось з вихованців зоопарку народжується потомство.

Жирафи, зебри, кенгуру, валлабі, леви, тигри, ведмеді, примати, птахи… одним словом, різноманіття тварин в зоопарку неодмінно сподобається Вам та Вашим дітям, адже представлені понад 80 видів тварин з 4-х континентів. У вас є можливість дізнатися більше цікавого, захоплюючого про цей дивовижний світ, його жителів і їх природне середовище.

На території парку висаджено безліч декоративних рослин, завдяки яким в повній мірі доповнюється атмосфера дикої природи. Ця зелена краса зростає серед просторих кліток і вольєрів, штучних водойм з прісною водою і піщаних острівців.

 

Зоопарк відкритий для відвідувачів протягом року. Детальніше можна дізнатися на сайті закладу: http://azovzoo.com/ua.html